0 ks 0.00 €

Hodinky ako módny doplnok

 

Pri slovíčku „doplnok“, väčšine ľudí napadnú šperky, poprípade kabelka. Doplnkom sú však napríklad i vaše hodinky. Nechajte ich vyniknúť a uvidíte sami.

 

 

Hodinky, tak trochu inak

 

 

 

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, že doplnkom môžu byť i vaše hodinky? Presne tak. Hodinky nemusia byť len praktickou nevyhnutnosťou, ktorú nosíte na svojom zápästí. Môžu sa stať dominantnou vášho celého outfitu.

 

Ak sa rozhodnete nosiť hodinky ako módny doplnok, musíte si v prvom rade zaobstarať niekoľko kvalitných kúskov. Zabudnite na univerzálnu čiernu či hnedú farbu. Tou síce nič nepokazíte, no na druhej strane vaše hodinky ani nijako obzvlášť nevyniknú. Samozrejme, že nemusíte vlastniť päťdesiat rôznych odtieňov. Vaše hodinky by mali byť takých farieb, aby ste ich mohli čo najviac využiť, teda že budú ladiť s vašim oblečením. Každému z nás v šatníku prevládajú isté farby. Podľa nich nakupujte aj svoje hodinky.

 

Dobrá rada: Ak si nie ste istí tým, ktoré farby a ich odtiene prevládajú vo vašej skrini, skúste si ju celú vypratať a oblečenie roztriediť podľa farieb. Takto je to najjednoduchšie a aj najistejšie. Navyše si aspoň urobíte poriadok.

 

Pamätajte na jednu dôležitú zásadu. Pokiaľ chcete aby vaše hodinky plnili funkciu šperku, nestačí aby ladili s vašim oblečením. Musia byť správne skombinované aj s ostatnými šperkmi a doplnkami, ktoré si na seba vezmete. Budeme predpokladať, že základné kombinácie vhodných a nevhodných farieb ovládate. V tom prípade to pre vás nebude nič náročné.

Najbežnejším materiálom, ktorý sa na výrobu hodiniek používa je koža a drahé kovy. Samozrejme, že môžete vlastniť aj menej tradičné kúsky. Snažte sa o to, aby spolu ladili aj materiály jednotlivých doplnkov. Platí to najmä pri hodinkách a kabelke, opasku, či klobúku. V preklade to znamená, že ak budete mať kožené hodinky, aj vaša kabelka by mala byť z kože. pokiaľ nosíte hodinky, ktoré majú náramok zo striebra, poprípade zlata, vaše ostatné doplnky nemusia byť z týchto kovov. Snažte sa však aspoň o farebné zladenie. Zatiaľ nebol vložený žiaden komentár.


 
 


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK