0 ks 0.00 €

Je pomerne bežné, že bežný človek pred významnou príležitosťou, akou je pracovný pohovor, má isté obavy a otázky, ktoré začínajú vhodným imidžom.

 

Aké šperky zvoliť na pracovný pohovor?

 

 

V živote človeka nastávajú rôzne príležitosti, pričom k tým najznámejším a dá sa povedať najpodstatnejším, sa radí kariéra a s ňou spojený pracovný pohovor. A táto kariérna udalosť si špecificky vyžaduje správne vystupovanie, sebadôveru a áno, takisto vedieť spraviť dojem už na prvý pohľad. Je tu preto očakávaná istá elegancia čo sa týka oblečenia, účesu, ale najmä v prípade žien sú to aj doplnky v podobe vhodných šperkov.

 

Práve tieto doplnky dokážu doladiť štýl k dokonalosti, ale niekedy takisto k fiasku. Nejaký šperk je však v tejto situácii rozhodne vítaný. Preto sa na tematiku šperky na pracovný pohovor pozrime trochu bližšie.

 

Hneď z úvodu povedzme, že je tu vítaná istá jednoduchosť a minimalizmus.  Konkrétne stačí vybrať jeden, prípadne len pár vhodných šperkov, ktoré navyše nemusia disponovať drahokamom, zdobením a pôsobiť príliš pútavo. Extravagancii sa tu chceme vyhnúť a preto môže ísť napríklad o prsteň, náramok, prípadne nejaké jednoduché perly. Cieľom je elegantne doladiť váš imidž, ale zbytočne nežiariť.  Je totiž rozdiel, či idete na zábavný bál alebo na seriózny pracovný pohovor.

 

  • Ideálne stačí napríklad skombinovať náhrdelník s minimalistickými náušnicami a na ruke by sa nemalo viac, než jeden prsteň.

 

Pravdepodobne viete, že s niektorými šperkami sa viaže tiež „cinkanie“. Takýto doprovod v istom smere pôsobí atraktívne, ale niekam sa naopak vôbec nehodí. A práve náramky alebo náušnice, ktoré pri každej gestikulácii alebo akomkoľvek pohybe cinkajú, by ste si v tejto situácii mali odpustiť.

 

  • Vhodné preto môžu byť hodinky, čo vám ideálne padnú na ruku, prípadne esteticky ukáže tiež náramok z kože.

 

Opäť pripomeňme, že v danej situácii je vítaná estetika, no pritom jednoduchosť. A to platí aj z hľadiska veľkosti a tvarov šperkov, ktoré chcete uprednostniť. Je vítané, ak sú pre túto udalosť skôr menších rozmerov.


Zatiaľ nebol vložený žiaden komentár.


 
 

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK